درباره شرکت

“درفام؛ پویش نوآورانه صنعت و تجارت”
شرکت توسعه صنعت و تجارت درفام با اتکا بر موازین الهی و با اهداف ایجاد اشتغال و پیشبرد روابط تجارت بین الملل در سطحی گسترده و با سابقه فعالیت در زمینه واردات و صادرات کالاهای ضروری و غیر ضروری با کشورهای همسایه ایران و به صورت تخصصی با کشورهای حوزه اروپا شرقی و مرکزی و همچنین شناخت کامل بازارها و تسلط کامل بر قوانین کشورهای این حوزه در راستای اهداف و برنامه ها خود توانسته است گامی موثر بردارد. گروه درفام به صورت هلدینگ و با شرکت های زیر مجموعه خود ” شرکت بین المللی تامین قطعات دیپکو” و “گروه صنایع هوافضا و فناوری جهت” ، و شرکت های بین المللی خود در خارج از کشور توانسته تیم مهندسی و مدیریتی کارآزموده ای را تشکیل داده و قادر است در طیف وسیعی از پروژه‌های صنایع غذایی، دارویی و بهداشتی، نفت، گاز، پتروشیمی و … خدماتی چون تامین کلیه ی کالاهای مجاز بازرگانی ، خدمات، تجهیزات، مشاوره و… را به مشتریان خود ارائه دهد و به منظور دسترسی هرچه بیشتر و آسان تر به بازارهای جهانی در کشورهای روسیه، بلاروس، اکراین و لیتوانی و چین اقدام به ثبت شرکت و نمایندگی نموده است. سعی و تلاش بی دریغ کارکنان، موجب دستاوردهای ارزنده ای برای مجموعه درفام طی سالیان گذشته فراهم آورده است چنانکه دارای سوابق اجرایی در زمینه واردات ماشین آلات راهسازی اعم از لودر، بیل مکانیکی و گریدر، موتور سیکلت و قطعات مربوطه، خودروهای سبک و سنگین و قطعات یدکی، سیستم های دیجیتالی و الکترونیکی، اقلام دریایی، صنایع ساختمانی و مواد غذایی می باشد. همچنین با در اختیار داشتن مشاوران متخصص و مجرب در امور بانکی، دریافت انواع اعتبارات اسنادی در داخل و خارج از ایران نیز در زمره فرصت هایی است که برای مشتریان خود فراهم آورده است. علاوه بر آن با دارا بودن ارتباطات بین المللی در حمل و نقل جهانی، پذیرش حمل کالا از سراسر دنیا از دیگر سرویس های ارائه شده می باشد. رضایت مشتریان و سابقه خدمات مدیران و کارشناسان این مجموعه ، حکایت از قدرت اجرایی ما دارد و این میسر نبوده است مگر با تداوم تلاش، نواندیشی و سخت کوشی یکایک کارکنان و مدیران شرکت که با وجود چالشهای پیش رو، روند رشد و توفیق را پیوسته حفظ نمودند.
شرکت توسعه صنعت و تجارت درفام موفق به اخذ گواهی نامه های ایزو10004، ایزو 10002، ایزو9001 ، ایزو10006، ایزو45001 در سال 1399 گردیده است. شرکت درفام با تحقیقات فراوان در ضمینه محافظت از محیط زیست و منابع کشور عزیزمان ایران اقدام به واردات و انتقال تکنولوژی برتر و در نهایت عرضه محصولی دانش بنیان و حافظ محیط زیست نموده است که بر پایه دانش روز دنیا در کشورهای حوزه اوراسیا طراحی و به مرحله اجرا رسیده است. همچنین گروه صنعتی درفام بشماره ثبت علامت : 394307 نزد مرکز مالکیت معنوی قوه قضاییه مالک علامت : شرکت توسعه صنعت و تجارت درفام با لوگوی اختصاصی در جمهوری اسلامی ایران می باشد . گروه صنعتی و تجاری درفام نسبت به کلمه درفام حق استفاده انحصاری دارد.

شرکت توسعه صنعت و تجارت درفام، به‌عنوان یک شرکت پیشرو در ایجاد تجارت راهبردی بین الملل و انتقال صنایع و فناوری هوشمند و نوآور به کشور عزیزمان ایران توانسته ماموریت خود را مبتنی بر ایجاد راهبرد توسعه ملی بر پایه علم، دانش و صنعت هوشمند به خوبی به ثمر برساند و در نتیجه شرکت های دولتی و خصوصی کشورمان ایران توانسته تولیدات متنوعی را در حوزه‌های مختلف چون اجرای پروژه‌های EPC، تولید تجهیزات پزشکی، محصولات اپترونیک، اپتومکانیک، سامانه‌های کمک بازرسی و حفاظت الکترونیک، هوافضا، و … را به بازار عرضه نماید.
برخورداری از تیم متخصص، پیگیر و مصمم، پشتیبانی بی‌دریغ مدیریت ارشد، اجرای بدون تنازل اصول و قواعد حرفه‌ای مدیریت دانش در قالب مشاوره‌های منسجم توسط مشاورین و کارشناسان حرفه ای و با تجربه بازنشسته دولتی، تحول فرهنگی بنیادین و مستمر و با استفاده از تیم قدرتمند مستقر در دفاتر خارج از کشور خود (اروپا)، هلدینگ صنعتی و تجاری درفام را به‌عنوان نمونه‌ای بی‌نظیر و پویا از استقرار مدیریت دانش و زمان در سطح کشور و منطقه‌ای تبدیل نموده است. تبلور این تلاش‌ها، در رضایتمندی مشتریان و دریافت لوح‌های تقدیر و گواهینامه‌های بین‌المللی نمایان گردیده است.

نمونه کار