درباره شرکت

در راستای گسترش تولید ملی کشور ، گروه صنعتی بهار در سال ۱۳۸۰ ، به عنوان اولین تولیدکننده‌ی مصنوعات چوبی و ام‌دی‌اف به‌صورت کارخانه‌ای و صنعتی در شمال کشور در شهرستان بابل به بهره‌برداری رسید.

این مجموعه متشکل از چندین کارخانه با به‌کارگیری پیشرفته‌ترین ماشین‌آلات و تجهیزات حرفه‌ای، مبتنی بر تکنولوژی روز دنیا از کشورهای ایتالیا و آلمان، در زمینه‌ی تولید کامل مبلمان خانگی، میز و صندلی، سرویس خواب بزرگسال و همچنین ارایه‌ی خدمات تجهیز و دکوراسیون مجتمع‌های رفاهی و اداری (به‌صورت پروژه‌ای) فعالیت داشته و محصولات خود را با نام تجاری بهارنارنج به مشتریان خود عرضه می‌نموده و این ره چندساله را با همت و تلاش، خلاقیت و نوآوری همه‌ی مدیران و پرسنل زحمتکش خود و همراهی و همدلی مشتریان گرامی، با افتخارات ملی و بین‌المللی طی نموده است.

مشتریان امروز، خرید خود را با هوشیاری و تکیه بر شناخت و درک درست از کالا و برند انجام می‌دهند و این شرکت نیز قصد دارد محصولی در خور و لایق ایران و ایرانی به مشتریان خود عرضه کند. اما برای گذر از تولیدات سنتی و رسیدن به معیارهای بین‌المللی، نیازمند دستیابی به تکنولوژی، تخصص و دانش روز در زمینه‌ی تولید و همچنین استفاده از تجارب کشورهای صاحب سبک وجود داشت تا بتوان با تکیه بر توانمندی‌های موجود در کشور به آرمان‌هایی بزرگ دست یافت. آرمان‌هایی از جمله:

ارتقاء جایگاه صنعت مبلمان و دکوراسیون ایران
تحول در مدیریت این صنعت در کشور
ورود به بازارهای بین‌المللی
لذا بر آن شدین تا با تزریق دانش و تجارب کشورهای صاحب نام در این صنعت به درون کشور به این مهم دست یابیم. در سال ۱۳۹۳ گروه صنعتی بهار با تجهیز مجدد خطوط تولید خود به ماشین‌آلات و تکنولوژی مدرن و به‌روز دنیا و به‌کارگیری نیروهای متخصص این صنعت از کشور ترکیه و مشارکت با صنعتگران این کشور و نیز خرید طرح از طراحان بنام و برجسته‌ی دنیا و قرار دادن هوشمندانه نیروی کار ایرانی در این مجموعه و تزریق دانش فنی بر اساس برنامه‌های استراتژیک و بلندمدت، اقدام به ثبت و معرفی شرکت با نام تجاری «مبلمان لاوین» در ایران نموده و محصولات جدید خود را در گروه محصولات لاکچری تولید و به بازار عرضه نمود. استفاده از مواد اولیه مرغوب و استاندارد، گارانتی ۲ ساله و خدمات پس از فروش ۵ ساله ضامن کیفیت و دوام محصولات لاوین بوده و توسعه‌ی سیستم مدیریت کیفیت و همچنین دریافت استاندارد اتحادیه اروپا (Eurocert) نشان از حرکت سازمان در ارتقاء سطح نیازمندی مشتریان داشته است.

گروه صنعتی بهار تاکنون توانسته با تکیه بر اعتماد و حمایت مشتریان وفادار خود و با اثبات توانمندی‌ها و ظرفیت بالای فنی و استانداردهای خود، گامی در راه سرفرازی ایران بزرگ بردارد.