درباره شرکت

شرکت سنجش ابزار پویای آینده با نام تجاری پویاک از سال 1396 فعالیت‌های خود را آغاز کرده است. این شرکت به پشتوانه تجربه بیش از یک دهه فعالیت مدیران خود، در اجرای پروژه های صنعت آب، برق، نفت و گاز در جهت برطرف نمودن نیاز کشور از واردات تجهیزات ابزار دقیق، آغاز به کار کرد.

در مرحله اول با توجه به نیاز مبرم به تجهیزات ابزاردقیق در صنایع مختلف از جمله صنعت آب، این مجموعه نسبت به طراحی و تولید فلومترهای الکترومغناطیسی اقدام نمود و در طول یک سال تلاش بی‌وقفه و شبانه‌روزی واحد تحقیق و توسعه خود، پس از ساخت و آزمون بیش از یکصد نمونه، به توسعه و بهبود محصول نهایی پرداخت و هم‌اکنون یکی از بزرگترین تولیدکنندگان این محصول در خاورمیانه به شمار می‌آید.

در طول سال‌های اخیر توسعه محصولات جدید ادامه داشته است و با دقت زیاد و رعایت استانداردهای بین‌المللی، تلاش بر این بوده است تا محصولات پویاک در کنار رقبای جهانی خود قرار گیرند. پس از تلاش مستمر و مهندسی دقیق، شرکت پویاک توانسته است سبد محصولات خود را با به‌کارگیری دانش روز گسترش دهد. طراحی، توسعه و تولید ترنسمیتر فشار، ترنسمیتر سطح، کنتور آب التراسونیک و … نشان‌دهنده تنوع محصولاتی است که این شرکت در ارائه آن‌ها به بازار متمرکز است.

با تکیه بر دانش و دقت، در هر گام از تولید، ما به ارائه محصولاتی با قابلیت اطمینان بالا می‌پردازیم. مهندسی دقیق و استفاده از تکنولوژی‌های جدید، ما را به یک انتخاب مطمئن در بازار تبدیل کرده است.