درباره شرکت

رایانه همراه کیان علاوه بر اینکه تنها نمایندگی رسمی گوشی هوشمند xiaomi به‌حساب می‌آید، همیشه در تلاش است تا خدمات شایسته ای به مشتریان وفادار خود ارائه نماید و با فراهم ساختن محیطی امن، خلاق و پویا برای کارمندان خود توانسته پله های موفقیت را هر چه سریعتر سپری نموده و به اهداف بزرگتری دست یابد. تمامی افراد در این مجموعه همانند یک خانواده در کنار هم قرار گرفته‌اند و سعی می‌کنند در شرایط سخت و در برابر چالش‌های پیش‌رو، پشتیبان یکدیگر باشند. رایانه همراه مکان مناسبی برای رشد هر چه بیشتر استعداد و توانایی افراد با انگیزه و پر تلاش می باشد، همچنین این مجموعه با در اختیار گذاشتن فرصت مناسب برای بیان ایده های جدید و سرمایه گذاری بر روی ذهن های جوان و خلاق می کوشد تا مسیر موفقیت را با سرعت بیشتری طی نماید.

شرکت رایانه همراه تنها نمایندگی رسمی محصولات xiaomi با پشتوانه و تجربه غنی در واردات رسمی تلفن­های همراه شرکت شیائومی و خدمات پس از فروش انها، با فراهم ساختن مراکز مجهز و منحصر به فرد، همیشه در تلاش است که بتواند هر چه بیشتر خدمات پس از فروش خود را در شان و مقام هموطنان گرامی ارائه نماید.
رایانه همراه کیان با برقراری روابط گسترده­ با تیم فنی کمپانی xiaomi توانسته تا خدمات پس از فروش را دقیقا مطابق معیارها و استاندارهای جهانی شرکت مذکور به مشتریان گرامی خود در سطح کشور عزیزمان ایران، ارائه نماید.