آژانس ارتباطات و بازاریابی خلاق سی‌سرو

فرصت های شغلی - 2

درباره شرکت

سی‌سرو یک آژانس ارتباطات و بازاریابی خلاق با تمرکز بر ارائه راه‌کارهای بازاریابی و تبلیغاتی دیجیتال است. مشتریان ما در صنایع مختلف از خدمات قابل اطمینان ما برای دستیابی به اهداف برندسازی و بازاریابی خود استفاده می‌کنند. ما با ترکیب خلاقیت، دانش و تجربیاتمان، برنامه‌ریزی و اجرای کمپین‌های بازاریابی، برند‌سازی و روابط‌عمومی مشتریانمان را انجام داده و راه‌کارهای اختصاصی به آن‌ها ارائه می‌دهیم.
از زمان تاسیس تاکنون در نیروی انسانی، مشتریان، خدمات و درآمد رشد مستمری داشتیم. تلاش ما در این سال‌ها منجر به اجرای کمپین‌های موفقی شده که ضمن کسب رضایت مشتریان توانسته است توجه رسانه‌ها و مخاطبان مشتریانمان را جلب و جوایز زیادی را برای ما به ارمغان بیاورد.
امروز، ما تجربه همکاری با بیش از ۱۰۰ برند و شرکت معتبر را داریم و مفتخریم که یک سازمان همواره یادگیرنده و رو به رشد بوده و هستیم.
ما اعتقاد داریم که می‌بایست با مشتریانمان یک روح واحد داشته باشیم و اهداف آن‌ها اهداف ما و دغدغه‌های آن‌ها دغدعه‌‌های ما باشد. چراکه رشد آن‌ها رشد ما و شکست آن‌ها شکست ما خواهد بود. بنابراین ما یک تیم با افراد چابک، با استعداد، با روحیه مشارکت و کار تیمی و اعتقاد بر روش‌های تحقیق و توسعه تشکیل دادیم که متمرکز بر ارائه راه‌حل‌های خلاقانه و با کیفیت پایدار به مشتریانمان است.